Společnost

Motto:

Spolupráce s kvalitním českým partnerem je praxí ověřený a efektivní přístup k realizaci úspěšných kulturních projektů v České republice.

Existují nově založené společnosti, které nemusí budovat dobré jméno a tržní pozici od nuly. Popkoncert je profesionální společnost s patnáctiletou praxí v oblasti pořádání hudebních a kulturních projektů. Jedná se zejména o produkční zajištění koncertů a koncertních turné pro české i zahraniční top interprety a skupiny, a to jak na domácí scéně, tak v zahraničí.

Popkoncert sídlí v Praze, která je právem považována za srdce střední Evropy, zejména pokud jde o kulturu a tradice. Praha je již dlouho považována za křižovatku západních a východních kultur. Je tedy velmi atraktivním místem pořádání kulturních produkcí nejen pro nejbližší sousedy, ale i pro agentury a producenty z USA, Velké Británie a Francie, kteří se již nyní v České republice významnou měrou podílejí na projektech v oblasti hudby.


Osobnosti

V rámci našich projektů jsme měli tu čest spolupracovat s řadou skladatelů, zpěváků, režisérů, fotografů, scénáristů a také s dalšími významnými osobnostmi:
Karel Svoboda, Karel Gott, Peter Dvorský, Gabriela Beňačková, Michael Kocáb, Vašo Patejdl, Helena Vondráčková, Michal David, Marta Kubišová, Dan Hůlka, Janek Ledecký, Marie Rottrová, Ilona Csáková, Iveta Bartošová, Petr Muk, Yveta Simonová, Petra Janů, Štefan Margita, Eva Randová, Jiří Korn, Věra Špinarová, Leona Machálková, Eva Pilarová, Jan Kalousek, Zora Jandová, Sisa Sklovská, Richard Müller, Bára Basiková, Jan Sahara Hedl, Petr Kolář, Josef Vojtek, Dáda Patrasová, David Kraus, Daniel Nekonečný, Darina Rolincová, Martin Zounar, Ladislav Křížek, Hana Zagorová, Stanislav Hložek, Rudolf Gerri, Petr Soukup, Radan Dolejš, Milada Karasová, Vendula Svobodová, Miroslav Trpák, Vratislav Šafář, Kate Ryan, Karma, C. R. Jeferson (STOMP) a mnozí další.  


Společnosti

Eurotel, ČSOB, METALIMEX, Thomson, Hewlett Packard, Kenvelo, Radegast, BH Securities, MA-Management, PIIS, ABC Dieta, ESO travel, NEV-DAMA, Poštovní spořitelna, Universal, BRON a další.  


Média

TV Nova, Česká Televize, TV Prima, TV Galaxie, TV Praha, Český Rozhlas, Frekvence 1, Evropa 2, Blaník, City, Kiss, Beat, Mladá Fronta Dnes, Právo, Blesk, Nedělní Blesk, Rádio Impuls