SKUPINĚ ALKEHOL POKŘTIL NOVÉ FOTKY LUKÁŠ PAVLÁSEK

8.12.2015 od 19.00 hod.  Místo  : restaurace "LoVeg" Praha Nerudova,  Hosté : autorka fotografií  Sára Saudková a  kmotr  Lukáš Pavlásek

Kapela Alkehol v letošním roce již odehrála téměř šedesát koncertů a rozhodla se, že by ráda podpořila dobrou věc. Pro své nové promo fotky si z pěti renomovaných fotografů kapela vybrala Sáru Saudkovou .  Sára nafotila  několik snímků a čtyři z nich se dnes slavnostně v restrauraci LoVeg pokřtili.  Kmotrem se stal dlouholetý kamarád kapely herec a tanečník Lukáš Pavlásek. Lukáš si připravil ke křtu jako správný kmotr dokonce báseň, kterou pobavil všechny přítomné. "Křtěné"  fotografie bude kapela dražit a výtěžek z dražby bude použit pro benefiční účel.   

Partneři večera  : ¨

Restaurace LoVeg

  "LoVeg jsme si vybrali proto, že je to veganská restaurace a od nás rockerů by každý určitě čekal pivo a kus masa. Vzali jsme si příklad u světových kapel jako jsou Rolling Stones, AC/DC apod. kteří si svá rocková letá prožili naplno a nyní žijí zdravě, aby mohli fanoušky těšit až do osmdesáti na pódiích."

Vinné sklepa Lechovice

"Dodávají víno i anglické královně

Značka oblečení Affliction

"Obléká rockové hvězdy např. skupinu Bon Jovi a nyní i nás Alkehol"

LVK_5862